Cariere

Angajari

Denumire post: Operator vanzari prin telefon (OP01)

Locatia: Baia Mare, Timisoara, Cluj-Napoca

Cerinte:

  • solide cunostinte si experienta in vanzari;
  • experienta in domeniul farma constituie avantaj;
  • excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonal;
  • abilitati de vanzare si negociere;
  • abilitate de a asculta;
  • persoana ambitioasa, organizata, perseverenta, amabila, cu spirit de echipa, flexibila;
  • capacitate de a rezolva rapid si corect problemele aparute;
  • capacitate de prioritizare a sarcinilor;

Responsabilitati:

  • realizarea activitatii de vanzari prin telefon, cu indeplinirea lunara a obiectivelor de vanzari si incasari;
  • urmarirea platilor si efectuarea programarilor la plata pentru clientii alocati;
  • alocarea si garantarea creditelor comerciale acordate clientilor;
  • mentinerea unor relatii excelente cu clientii existenti si atragerea de noi clienti prin activitati de promovare.

Denumire post: Stivuitorist (Cod: SD01)

Locatia: Tirgu-Mures, Iasi, Bucuresti

Cerinte:

  • Detinerea autorizatiei ISCIR pentru stivuitor
  • Persoana serioasa, responsabila, onesta, atenta la detalii
  • Capacitate de organizare si planificare
  • Abilitati de a lucra in echipa

  • descarcarea si incarcarea marfurilor
  • receptia cantitativa si calitativa a produselor
  • aranjarea produselor in depozit
  • alimentarea rafturilor cu produse
  • pregatirea comenzilor conform documentelor de livrare
  • inventarierea marfurilor

Denumire post:  Lucrator depozit – Gestionar (Cod: LG01)

Locatia: Targu-Mures, Timisoara, Bucuresti,Cluj-Napoca

Cerinte:

  • experienta in depozit constituie avantaj;
  • persoana serioasa, responsabila, energica, onesta, atenta la detalii;
  • capacitate de organizare si planificare;
  • abilitati de a lucra in echipa;

  • receptionarea cantitativa si calitativa a produselor farmaceutice si parafarmaceutice conform documentelor insotitoare a marfii;
  • depozitarea medicamentelor in conditiile prevazute de lege;
  • executarea comenzilor conform proformei si respectarea intocmai a specificatiilor de pe aceasta;
  • colectarea medicamentelor din diferite locatii;
  • verificarea colectarii medicamentelor atat scriptic cat si faptic;
  • impachetarea produselor, realizarea de paleti si infolierea acestora;
  • asigurarea ordinii si a curateniei la locul de munca;
  • indeplinirea oricaror atributii specifice postului dispuse de conducerea compartimentului si a societatii;
  • informarea superiorului ierarhic despre stadiul sarcinilor si/sau orice neregula constatata;

Pentru inregistrare in baza noastra de date, va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra cu codul denumirii postului in subiectul mailului la adresa resurseumanearondpharmafarmpunctro. In masura disponibilitatii unor job-uri care se potrivesc profilului dumneavoastra profesional, va vom contacta in vederea stabilirii unui interviu de angajare!